Zaginął 11-latek z Nowego Targu

Fot. 2018.11.29 07:43 / news / czytano 1046 / opinie 0

Mariusz Gajda, 11-letni chłopak zaginął wczoraj wraz z kolegą. Kolega odnalazł się dzisiaj rano. Chłopcy przebywali wspólnie m.in. na terenie Zakopanego oraz Nowego Targu.

Wczoraj tj. 28 listopada 2018 roku rano Mariusz Gajda wyszedł z domu do szkoły w Nowym Targu, gdzie przebywał do południa. Około godziny 12.00 wyszedł ze szkoły w czasie przerwy i do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał tez kontaktu z rodziną.
 
Rysopis: wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, włosy brązowe, krótkie, nos prosty, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był w czarna kurtkę zimową z kapturem, czarne buty.

Poszukiwania za zaginionym prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca lub inne informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu: 18 26 10 400 lub 112.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij