GOPR w akcji w Pieninach

Fot. Kamil Kubik, Marcin Szlachtowski 2016.04.17 15:20 / news / czytano 3622 / opinie 0

Przed południem Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe interweniowało w Pieninach.

Około godziny 10:30 ratownik dyżurny GP GOPR odbiera zgłoszenie o wypadku w rejonie pomiędzy Białymi Skałkami a Ociemnym Wierchem na Sokolej Perci w Pieninach.

Bardzo poważnego złamania kości udowej doznała 33 - letnia kobieta. Z uwagi na dużą bolesność urazu oraz trudny teren podjęta zostaje decyzja o zadysponowaniu śmigłowca. Na miejsce przylatuje załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i wraz z ratownikami GOPR za pomocą technik linowych (long line) ewakuuje poszkodowaną z przygodnego lądowiska - czytamy w informacji zamieszczonej przez Grupa Podhalańska GOPR na swoim profilu Facebookowym.
Autor: Oprac. red.
Źródło: https://www.facebook.com/GP.GOPR/?pnref=story.unseen-section
Zdjęcia: Kamil Kubik, Marcin Szlachtowski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij