Góralski Festyn Rodzinny z licznymi atrakcjami

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.08.15 12:13 / news / czytano 1248 / opinie 0

Wśród licznych atrakcji, oprócz smacznego góralskiego jedzenia, były konkurencje w jeździe taczkami, rżnięciu drzewa, jedzeniu kulasy na czas, a także loteria fantowa, w której główną wygraną był rower i telewizor.

XV Góralski Festyn Rodzinny w Szczawnicy zorganizowany przez miejscowy oddział Związku Podhalan przyciągnął tłumy turystów odpoczywających w uzdrowisku. Tradycyjnie rozpoczął się on barwnym korowodem przez centrum Szczawnicy, a następnie na scenie przy promenadzie spacerowej nad Grajcarkiem zabrzmiała góralska muzyka w wykonaniu zespołów z Rożnowa, Spisza i Szlachtowej.

Na zakończenie zebrani obejrzeli pokaz tańca towarzyskiego. Przed występem zespołu Ciupaga organizatorzy rozlosowali nagrody główne wśród których był telewizor, rower, kuchenka mikrofalowa i inne drobniejsze sprzęty niezbędne w domu.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij