Burmistrz Szczawnicy zaprasza na spotkanie protestujących - termin do ustalenia!

Fot. 2016.02.09 13:32 / news / czytano 1375 / opinie 0

Grzegorz Niezgoda otwarty jest na dialog społeczny, dlatego zaprasza na spotkanie zarówno organizatorów akcji protestacyjnej "Wpuszczeni w kanalizację" jak również mieszkańców gminy Szczawnica. Burmistrz prosi o kontakt w sprawie organizacji i terminu spotkania.

Poniżej publikujemy treść maila rozesłanego przez burmistrza do portali internetowych:

- W odpowiedzi na petycję Ruchu Społecznego "Wpuszczeni w kanalizację" złożoną w dniu 04.02.2016 w sekretariacie Urzędu Miasta w Szczawnicy, zapraszam organizatorów akcji Pana Tomasza Hurkałę - Radnego Powiatu Nowotarskiego, byłego Sekretarza Miasta oraz Jeroena Lenssincka do spotkania przy współudziale mieszkańców Szczawnicy, Szlachtowej  i Jaworek, na którym obydwie strony będą miały szansę przedstawienia swoich stanowisk.
 
Dotychczas inicjatywa z Państwa strony jest szeroko komentowana w miejscowych gazetach i tylko spotkanie przy współudziale zarówno mieszkańców jak i dziennikarzy niezależnych mediów jest szansą na kompleksowe wyjaśnienie wszystkich aspektów związanych z kanalizacją w Szczawnicy a nie tylko populistyczne nagłaśnianie tematu rozbudowy kanalizacji i związanych z tym cen ścieków.

Zapraszam do współpracy i proszę o kontakt w sprawie organizacji spotkania.
 
Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica
Grzegorz Niezgoda
 
Przypomnijmy. Protest w sprawie wysokiej opłaty cen ścieków w Szczawnicy podpisało ponad 1500 osób. O sprawie pisaliśmy TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij