Gosia Andrzejewicz rozgrzała publiczność w Sromowcach Wyżnych

Fot. 2019.08.02 14:25 / news / czytano 491 / opinie 0

Gosia Andrzejewicz rozgrzała publiczność w Sromowcach Wyżnych. Mimo grzmotów zapowiadających nadchodzącą burzę gwiazda wieczoru przyciągnęła tłum fanów.

Koncertem finałowym VI Warsztatów gitarowo-wokalnych rozpoczęto kolejny festyn w Gminie Czorsztyn. Tym razem turystów oraz mieszkańców miejscowości gminnych gościło sołectwo Sromowce Wyżne.

W ciągu dnia zarówno słońca, jak i atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy nie zabrakło. Na deskach  amfiteatru kolejno swoją działalność zaprezentowali miejscowi artyści; Zespół „Sromowianie” oraz miejscowe gospodynie, które odegrały przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”. Humory dopisywały, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poszukujący sportowych wrażeń obejrzeć mogli mecz piłkarki, który równoległe rozgrywał się na pobliskim boisku, a w którym zmierzyli się piłkarze LKS Sromowce Wyżne vs Kolegium Sędziów PPPN Nowy Targ. Notabene…sędziowie ponieśli sromotną porażkę. Dzieci i młodzież hasała po łące z watą cukrową w ręku bądź wspinała się po schodach dmuchanych zamków.  Dla tych, którzy podczas występów poczuli wszystkim znane ssanie w żołądku Koło Gospodyń Wiejskich ze Sromowiec Wyżnych ochoczo podsuwało regionalne przysmaki.

Wraz z wyczekiwaniem na gwiazdę wieczoru, nad głowami uczestników festynu pojawiły się burzowe chmury. Nie przeszkodziły one jednak w dobrej zabawie, a na scenie pojawił się Zespół Rockowy ze Sromowiec Wyżnych.  Burza  i błyskawice w tle stanowiły klimatyczny dodatek dla dźwięków November Rain kultowej grupy Guns N’ Roses, która m.in. znalazła się w zaprezentowanym repertuarze młodej grupy rockowej.

Po ciężkich brzmieniach przyszedł czas na gwiazdę wieczoru. Głośnymi okrzykami i brawami powitano na scenie Gosię Andrzejewicz, która bardzo szybko weszła w interakcję z publicznością wciągając ją do wspólnej zabawy oraz śpiewu.  Po koncercie przyszedł czas na wspólne selfie i autografy.

Po koncercie gwiazdy rozochocona publiczność bawiła się w rytm muzyki, którą bawił zebranych „Góral Show” . Podczas festynu odbył się także koncert charytatywny na rzecz Zosi Pierwoły.
Autor: Aneta Markus
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij