Kolorowy Dzień Dziecka z Leaderem

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2016.06.05 22:12 / news / czytano 1919 / opinie 0

Było baśniowo, regionalnie i kolorowo. Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gorce-Pieniny przygotowało dla najmłodszych w niedzielne ciepłe popołudnie w Krościenku.

Uśmiechnięte twarze dzieci i zadowoleni rodzice i nikt nie narzekał na nudę - to obraz niedzielnego popołudnia obok krościeńskiego Amfiteatru Pod Wierzbą, gdzie na scenie prezentowali się najmłodsi i nieco starsi a oglądający co rusz częstowani byli słodkim upominkiem.

Siódmy Dzień Dziecka z Leaderem obfitował w wiele atrakcji i propozycji dla najmłodszych. Na scenie zaprezentowały się regionalne zespoły dziecięce z Krościenka i Krośnicy, historię Królewny Śnieżki opowiedziały dzieci z  teatrzyku szkolnego „Bajka” ze Szkoły Podstawowej w Krościenku, a pomiędzy uczestnikami festynu przyjacielsko spacerował Pieninek Czorsztyński. 

Ciekawie było także na placu przy Amfiteatrze, gdzie do malowania twarzy, robienia baniek mydlanych, ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez krościeńską sekcję operacyjną Grupy Podhalańskiej GOPR  ustawiała się długa kolejka. Ponadto do woli można było częstować się słodkościami i napojami. 

Imprezę wraz ze Stowarzyszeniem LGD wsparł Urząd Gminy i Gminne Centrum Kultury w Krościenku n.D.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij