Krościenko: Biesiada Pienińska w deszczu

Fot. Arch. GCK Krościenko 2016.07.18 12:48 / news / czytano 2658 / opinie 0

Program drugiej Biesiady Pienińskiej, który zaplanowany został na sobotnie popołudnie w krościeńskim Amfiteatrze Pod Wierzbą, pokrzyżował obficie padający deszcz. Organizatorzy zmuszeni zostali do wcześniejszego zakończenia imprezy.

Wraz z wysłaną do naszej redakcji dokumentacją fotograficzną, części zaplanowanej na sobotę Biesiady, organizator imprezy napisał: "Mimo bardzo złych warunków atmosferycznych odbyła się kolejna impreza rekreacyjno – rodzinna w Amfiteatrze "Pod Wierzbą”, której gospodarzami był GOPR Grupa Operacyjna Krościenko także mieliśmy przyjemność gościć Zespół dziecięco – młodzieżowy ze Szlachtowej w ramach II Biesiady Pienińskiej. Niestety pogoda spowodowała, że od godz. 19.00 musieliśmy odwołać imprezę i przewidziane punkty przenieś na inny termin. Serdecznie dziękujemy Gabrielowi Marcinów i Sebastianowi Cyrwusowi, że mimo przeniesienia pokazu na 13.08.2016 dla grupy najtwardszych kibiców zorganizowali 30 minutowy pokaz. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji imprezy".
 
Kolejne spotkanie z Biesiadą już w najbliższą sobotę. Impreza połączona zostanie z Jarmarkiem Krościeńskim, na którą już dziś serdecznie Państwa zapraszamy.
 
II edycja Biesiad Pienińskich realizowana jest przy wsparciu finansowym  Województwa Małopolskiego.
Źródło: GCK w Krościenku
Zdjęcia: Arch. GCK Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij