Krościenko: Zdrojowa ze strefą rekreacyjną

Fot. 2020.12.13 16:11 / news / czytano 544 / opinie 0

9 grudnia odbył się końcowy odbiór zadania inwestycyjnego  pn: „Zagospodarowanie terenu na strefę rekreacyjną wraz z małą architektura w okolicy ul. Zdrojowej na działce nr. ew. 10484/142 w Krościenku n.D”.


W ramach zadania zagospodarowano przestrzeń publiczną na bulwarach nad Dunajcem i  wykonano drewnianą pergolę, podświetlaną tablicę informacyjno-edukacyjną, ścieżkę z utwardzonym placykiem, ławki parkowe oraz stalowe kosze na śmieci.  

Koszt zadania wynosi 77 490, 00 zł. Wykonawca robot była firma NOVATEC Budownictwo- Marcin Kołacz z Nowego Targu.

Środki finansowe na realizacje inwestycji zostały pozyskane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem LGD „Gorce-Pieniny”.
Autor: Krystyna Kubik
Źródło: Arch. UG
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij