Krościeńska placówka dla niepełnosprawnych z trójkołowym rowerem do rehabilitacji

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.11.18 20:19 / news / czytano 2307 / opinie 0

Rower rehabilitacyjny posłuży do rehabilitacji i niwelowania schorzeń osób niepełnosprawnych w krościeńskiej placówce Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym przy ulicy Trzech Koron.

18 listopada br. Polski Czerwony Krzyż – Małopolski Oddział Okręgowy w ramach współpracy z Gminą Krościenko nad Dunajcem przekazał na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Szczawnicy z siedzibą w Krościenku nad Dunajcem trójkołowy rower rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych, który ma służyć do rehabilitacji i niwelowania schorzeń osób niepełnosprawnych.
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij