Liceum w Krościenku będzie świętować w przyszłym roku 70-lecie istnienia

Fot. 2014.09.23 12:04 / news / czytano 3543 / opinie 1

Zofia Krępa, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku, zaprasza do włączenia się byłych absolwentów w przygotowania jubileuszu.

- Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów 70-lecia naszego liceum. Mamy zamiar świętować je w czerwcu 2015 roku. Przed nami dużo pracy, aby uroczystość ta miała wspaniałą oprawę. Bez Was, Drodzy Absolwenci, to święto się nie uda. Dlatego też serdecznie zapraszamy do włączenia się w przygotowania - apeluje dyrektor LO w Krościenku. 

Na czym ma polegać pomoc?

Oczekujemy na wypełnienie ankiety, która jest zamieszczona w zakładce „Jubileusz 70-lecia” (http://jubileuszlo.kroscienko.pl) lub dotrze do Was za pośrednictwem naszych obecnych uczniów. Szczególnie cenne są dla nas Wasze wspomnienia związane ze szkołą i nauczycielami. Udział w ankiecie pozwoli nam na uatrakcyjnienie wydawnictwa związanego z rocznicą szkoły.

Zapraszamy także do udziału w konkursach organizowanych w ramach obchodów, a szczególnie do pomocy w tworzeniu okładki jubileuszowego wydawnictwa. Forma dowolna, temat - projekt powinien nawiązywać do hasła "Szkoła w sercu Pienin". Termin nadsyłania prac do końca września 2014 (drogą pocztową na adres szkoły lub elektroniczną lo.kros@nowotarski.pl).

Liczymy na Wasze sugestie, wkład osobisty a nawet materialny. Prosimy więc, abyście śledzili postępy naszych prac, o których będziemy informować na stronie internetowej szkoły www.lokroscienko.nowotarski.pl
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

absolwent2014.09.23 17:09
Życzę wszystkiego najlepszego, łza się w oku kręci na te wspaniałe szkolne wspomnienia sprzed 20 lat.... Mam nadzieję, że ci którzy "kłody pod nogi rzucają" tej Szkole wraz z nadchodzącymi wyborami przeminą w niepamięć.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij