Krośnica: Gminne obchody Dnia Strażaka

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.05.06 13:32 / news / czytano 2774 / opinie 0

W tym roku strażacy ochotnicy z gminy Krościenko nad Dunajcem Dzień Strażaka świętowali w Krośnicy. Obchody rozpoczęły się od mszy świętej w kościele św. Józefa.

Po mszy uczestnicy uroczystości przemaszerowali na plac obok pobliskiej remizy OSP w Krośnicy, gdzie odbył się uroczysty apel z udziałem strażaków ochotników z terenu gminy Krościenko, a także gminnych i powiatowych władz samorządowych, prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP Piotra Ciężkowskiego, Komendanta Gminnego Piotra Olesia i gminnego kapelana ks. Krzysztofa Kutka.

W Dniu Strażaka uczestniczyli także Bogusław Waksmundzki Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego, Jan Komorek Radny Powiatu Nowotarskiego, Jan Dyda Wójt Gminy Krościenko n.D oraz prezesi poszczególnych jednostek OSP z terenu gminy.

Obchody uświetniła gra Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Krościenku n.D.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij