Mali Odkrywcy nagrodzeni w ogólnopolskim konkursie MOJE PRZEDSZKOLE

Fot. Arch. Przedszkola 2020.07.10 07:20 / news / czytano 330 / opinie 0

Dzieci z przedszkola Mali Odkrywcy z Ochotnicy Dolnej wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod tytułem „Moje przedszkole” organizowanym przez   firmę  Maludas. 

Konkurs polegał na stworzeniu pracy przedstawiającej przedszkole, plac zabaw bądź wspólną aktywność w przedszkolu dowolną techniką plastyczną. Dzieci pod czujnym okiem pań na zajęciach z arteterapii  z wielką ochotą przygotowały dzieło pod tytułem „Przedszkole, cały mój świat”. Praca znalazła ogromne uznanie w oczach komisji konkursowej, której przewodniczyła Pani Katarzyna Cerazy, autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce. Dzieło małych artystów  z przedszkola zajęło w konkursie 3. miejsce.
Autor: Bożena Chlebek
Zdjęcia: Arch. Przedszkola
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij