Sukces drużyny „Starscheer Elite” Ochotnica Dolna

Fot. 2017.04.11 09:32 / news / czytano 1835 / opinie 0

W dniach 31.03.- 02.04.2017 r. odbyły się XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Łochów 2017. Po raz kolejny w zawodach wystartowały drużyny działające przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej: Starscheer Mini oraz  Starscheer Elite trenowane przez pana Mirosława Haczka. Obydwie drużyny startowały  w dywizji CHEER.

Starscheer Mini składa się z 20 zawodników w wieku 6 do 12 lat. Wystartowali w kategorii CHEER COED JUNIOR MŁODSZY, zdobywając IV miejsce.  Ponadto członkowie drużyny Starscheer Mini: Emilka Borzęcka, Ola Macanowicz, Dawid Borzęcki, Oliwka Nowogórska oraz Asia Magda zdobyły złoto w kategorii GROUP STUNT COED JUNIOR MŁODSZY.

W kategorii GROUP STUNT COED JUNIOR wystartowali: Iza Zabrzewska, Dominika Domek, Kamil Jagieła, Ola Groń i Patrycja Urbańska zdobywając II miejsce.

Młodzież wystartowała również w trzech innych kategoriach, zdobywając w każdej z nich tytuł MISTRZA POLSKI i będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Pradze w czerwcu.  W kategorii GROUP STUNT COED SENIOR wystartowały 2 drużyny z Ochotnicy. Jedna z nich w składzie: Karina Rusnak, Mirosław Haczek, Patryk Mazur i Kamil Obrzut wywalczyła ZŁOTO, natomiast druga w składzie: Daria Franczyk, Krystian Żak, Kinga Zaziąbło, Filip Tokarz i Michał Tobiasz wywalczyli brązowy medal.  Daria Franczyk wystartowała dodatkowo w PARTNERSTUNT z Patrykiem Mazurem i wywalczyli I miejsce.  W zmaganiach drużynowych 19 –osobowa drużyna „Starscheer Elite” stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając przepustkę do Mistrzostw Europy.

W niedzielę w Group Stunt Junior All Girls wystartowały dziewczyny: Natalia Ręgiel, Patrycja Urbańska, Dominika Domek, Ola Groń oraz Iza Zabrzewska i wywalczyły brązowy medal.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w Pradze.
Autor: Oprac.red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij