Poszukiwani świadkowie wypadku w Lasku

Fot. 2016.09.30 14:18 / news / czytano 2769 / opinie 0

W dniu 10 czerwca 2016 roku około godziny 10:00 w miejscowości Lasek na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą na most nad potokiem Lepietnica o lokalnej nazwie „Świerczkowy” doszło do wypadku drogowego, gdzie śmierć w wyniku odniesionych obrażeń poniósł kierujący rowerem.

W wyniku zebranego materiału ustalono, że w rejonie skrzyżowania w tym czasie przebywała kobieta, która może posiadać wiedzę co do okoliczności tego zdarzenia.

W związku z powyższym Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu oraz Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu zwraca się z prośbą do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat tożsamości w/w kobiety, bądź innych osób posiadających wiedzę na temat tego zdarzenia o kontakt z policją pod numerem telefonu 18 26 10 400, 18 26 10 470 lub 997.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij