Mikołaj w Krościenku

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.12.06 10:05 / news / czytano 2840 / opinie 0

„Kochany Panie Mikołaju, My tak czekamy każdej zimy, Dlaczego zawsze Pan przychodzi do nas, gdy śpimy…”

Tak śpiewał solista orkiestry dętej działającej przy OSP w Krościenku witając świętego Mikołaja, który w niedzielę przywędrował do Krościenka.

Wizyta świętego Mikołaja w naszej miejscowości, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Jak co roku imprezę zorganizowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz Gminne Centrum Kultury.

Wójt Gminy Pan Jan Dyda przywitał wszystkie dzieci, życząc im dobrej zabawy. Dzieci zostały obdarowane słodyczami, wysłuchały bajki o kłamliwej kozie, a na koniec wspaniale bawiły się ze św.Mikołajem. Wspaniałą pamiątką tego spotkania będą zdjęcia zrobione z Mikołajem.

Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij