Motocyklista potrącony przez mieszkańca Grywałdu

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.08.15 17:33 / news / czytano 3434 / opinie 4

Dzisiaj po godzinie 16.00 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 969 w miejscowości Mizerna doszło do wypadku drogowego. Motocyklista został potracony przez samochód osobowy marki Ford Fiesta.

- Kierowca samochodu osobowego Ford Fiesta, 18-letni mieszkaniec Grywałdu, jadąc z Nowego Targu w kierunku Krościenka n/D podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka motocykliście, 41-letniemu mieszkańcowi miejscowości Siepraw - relacjonuje Roman Wolski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Kierowcę jednośladu, ze złamaną nogą, pogotowie zabrało do nowotarskiego szpitala. Miejsce wypadku zabezpieczyła także jednostka Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

---------------2014.08.18 21:08
- kierowca motocykla doznał obrażeń powyżej dni 7 w ???o co chodzi ??
iga2014.08.18 21:08
Ma złamano noge po operacji juz w kostce i reke otwarte złamanie tez juz po operacji jeszcze jakies inne obrazenia ale ogolnie miał duzo szczescia i zyje wycierpi sie troche
Redakcja2014.08.18 09:08
Jak poinformował rzecznik nowotarskiej policji: - kierowca motocykla doznał obrażeń powyżej dni 7 w postaci złamania otwartego stawu łokciowego prawego i złamania kostki przyśrodkowej podudzia prawego.
------2014.08.17 23:08
Wie ktoś może coś więcej co z motocyklista z tego wypadku ??
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij