Szczawnica po raz trzeci poszuka wykonawcy parkingu

Fot. 2014.09.25 10:00 / news / czytano 2094 / opinie 3

Szczawnica już dwukrotnie unieważniła przetarg na wyłonienie wykonawcy parkingu w Pieninach obok przystani flisackiej. Kolejny przetarg ma ogłosić niebawem.

Miasto zabiegało o przedłużenie terminu realizacji zadania do połowy przyszłego roku, obecnie miało czas do końca tego roku. W ubiegłym tygodniu, 18 września Departament Środków Unijnych przy Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie zaakceptował zmianę w zasadach. - W tym tygodniu mamy mieć odpowiedź i formalną zgodę na przedłużenie wykonawstwa - zapowiada Grzegorz Niezgoda burmistrz Szczawnicy. Zaraz po otrzymaniu pisma miasto ogłosi kolejny, trzeci przetarg.

Przypomnijmy, drugi przetarg unieważniony został z powodu zbyt wysokiej ceny wykonawstwa inwestycji zaproponowanej przez dwie startujące w przetargu firmy. 

Parking ma posiadać 217 miejsc dla samochodów osobowych oraz 16 miejsc parkingowych dla autobusów, a także stylowy pasaż lokali przeznaczonych pod wynajem na działalność gospodarczą.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Co z alejkami2014.10.01 08:10
w Parku Dolnym, będziemy po błocie chodzili? Czy je poprawią w końcu?
echhh2014.10.01 07:10
Upór godny podziwu. Szkoda tylko ,że obecna władza nie jest taka uparta i konsekwentna w wykonywaniu inwestycji tylko po zakończeniu realizacji wychodzą wady.
Wyborca2014.09.30 19:09
Ciekawe jakie poparcie w tym roku dla Niezgody, pewnie wygra z taką przewagą jak ostatnio. Szkoda, że nie ma sensownego przeciwnika, zmiany jakieś by pasowały.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij