Nieletni pijany kierowca bez prawa jazdy zatrzymany w Kluszkowcach

Fot. 2013.09.04 09:55 / news / czytano 2948 / opinie 1

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku n/D zatrzymali 17-letniego mieszkańca Kąclowej (Gmina Grybów), który kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwym.

W dniu 3. września 2013 około godz 1.00 w Kluszkowcach, policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Volkswagen znajdując się w stanie nietrzeźwym oraz nie posiadającego uprawnień do kierowania pojazdem.

- Badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto pasażer pojazdu 22-letni mieszkaniec tej samej miejscowości, również będący w stanie nietrzeźwym, znieważył słowami powszechnie uważanymi za obelżywe interweniujących policjantów, stosował wobec nich groźby, oraz oferował im przyjęcie korzyści majątkowej za odstąpienie od podejmowanych czynności służbowych. Obu mężczyzn zatrzymano, a samochód którym się poruszali zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Wobec 22-latka Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. - informuje asp. szt. Jacek Bobak, p.o. Rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Prawdziwy Góral2013.09.04 22:09
Sietniok.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij