Szczawnica nominowana

Fot. 2014.04.16 09:14 / news / czytano 2426 / opinie 0

Miasto i Gmina Szczawnica uzyskało nominację do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego 2014 w programie promocyjnym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję „Forum Przedsiębiorczości” ukazującego się na łamach Dziennika Gazety Prawnej.

Program Lider Rozwoju Regionalnego jest ogólnopolskim programem medialnym. Jego zasadniczym celem jest promowanie dobrych standardów zarządzania oraz wzorcowego modelu funkcjonowania podmiotów (przedsiębiorstw, instytucji), które uczestniczą w konkursie, a także profesjonalne rozpowszechnianie ich działań, osiągnięć i sukcesów.
W ramach programu przyznawane są nagrody dla podmiotów działających na rynkach regionalnych, których głównym wyznacznikiem działalności jest dbanie o dobro mieszkańców i praca nad rozwojem swojego regionu.
 
- Nominacja Szczawnicy do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego jest dla nas nobilitacją. Świadczy o pozytywnym postrzeganiu naszej miejscowości w kontekście zachodzących zmian jak i podejmowanych przez władze lokalne działań. Rzetelna analiza przeprowadzona przez niezależny zespół osób jest dowodem na to, że przyjęty przez nas program działania, pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowych i realizacja najważniejszych zadań na rzecz społeczności lokalnej jest potwierdzeniem właściwego kierunku działań i słuszności podejmowanych decyzji - podkreśla Grzegorz Niezgoda Burmistrz Szczawnicy.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij