Ochotnica: Świat to nasz dom - premiera piosenki ekologicznej

Fot. 2022.09.27 23:18 / news / czytano 283 / opinie 0

Rozpoczęła się jesień, a wraz z jesienią ruszyły nasze coroczne działania związana z ekologią. Na początek zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku ekologicznego przygotowanego przez Michała Buska wraz z Dziecięcym Teatrem Muzycznym Hejo i społecznością romską na zlecenie Gminy Ochotnica Dolna.

Kadry do teledysku zostały nakręcone  w Ochotnicy i Tylmanowej m. in. przy nowym magazynie energii, w oczyszczalni ścieków, Gorczańskim Parku Narodowym.

„Chroń przyrodę, bo czas leci,
By się nią cieszyć przez wieki.
Ziemia żywi, ziemia leczy,
Chrońmy lasy, góry, morza, rzeki”

Niech te słowa staną się naszym mottem w życiu codziennym. Pamiętajmy! Ziemia nie chce, by ją zmieniać.

Dziękujemy wszystkim za udział w teledysku. To właśnie z Wami budujemy nowy lepszy, świat, z poszanowaniem praw natury.

Teledysk powstał w ramach zadania „EkoJa + EkoTy = EkoMy realizowanego przez Gminę Ochotnica Dolna przy współpracy z Wiejskim Ośrodkiem Kultury w Ochotnicy Górnej.

Zrealizowano dzięki dotacji przyznanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach„Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021–2030”.
Autor: oprac. red
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij