Ochotnica: Z projektem Enklawa na Festiwal Funduszy Europejskich

Fot. 2016.04.22 11:20 / news / czytano 1891 / opinie 0

Z projektem Enklawa Ochotnica jedzie na Festiwalu Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie".

Festiwal od maja do sierpnia będzie gościł w 5 miastach Małopolski Nowym Targu (15.05), Tarnowie (05.06), Nowym Sączu (12.06), Oświęcimiu (07.08) oraz Olkuszu (21.08). Gmina Ochotnica Dolna zaprezentuje projekt Enklawa Aktywnego wypoczynku w sercu Gorców na festiwalu.

Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl imprez plenerowych, które łączą w sobie świetną zabawę dla całej rodziny, dobrą muzykę oraz sporą dawkę informacji (podanych w bardzo atrakcyjny sposób) o tym, jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki Funduszom Europejskim.

Wszyscy zainteresowani unijnymi dotacjami będą mogli skorzystać z porad, szkoleń i warsztatów organizowanych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich.

Na festiwalowej scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej oraz utalentowani artyści z Małopolski.

Na najmłodszych czekać będzie bezpłatna, kolorowa strefa zabaw z dmuchańcami i wieloma atrakcjami przygotowanymi przez profesjonalnych animatorów.

Dla wszystkich, którzy lubią rywalizację, przygotowaliśmy liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Świetna zabawa gwarantowana!

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij