Oluś Ziętkiewicz, którego tata pochodzi ze Szczawnicy potrzebuje wsparcia

Fot. 2019.07.31 21:04 / news / czytano 4048 / opinie 0

Ratujemy Olusia – pilnie potrzebna pomoc! Ten mały chłopczyk, chory od urodzenia, musi szybko przejść operację! To prawdopodobnie ostatnia szansa – trzy poprzednie się nie udały… Maluszek bardzo cierpi - wysiadają mu pęcherz, nerki… Rodzice Olusia bardzo proszą o pomoc!

Oluś, którego tata pochodzi ze Szczawnicy, boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Niektóre są bardzo poważne. Niektóre zagrażają życiu… Synek urodził się bez cewki moczowej. Ma za sobą 3 bardzo poważne operacje jej rekonstrukcji. Każda była okupiona niewyobrażalnym cierpieniem, bólem i traumą. Żadna z nich się nie udała.

- Gdy dowiedzieliśmy się z mężem, że będziemy mieć dziecko, szaleliśmy ze szczęścia. Było wyczekane, wyproszone, ukochane... Jakże wielką niespodzianką była dla nas wiadomość, że nasz maluszek nie jest sam - czekaliśmy na bliźniaki! Szczęście trwało jednak krótko – jak mgnienie oka. Podczas badań lekarze wykryli, że jeden z naszych chłopczyków jest bardzo, bardzo chory… Oluś miał wadę serca, płuc, dróg moczowych, wady układu pokarmowego, klatki piersiowej, czaszki i stóp. Jego szanse na życie określone zostały jako żadne - mówi mama Olusia.

Potrzebne jest wsparcie finansowe dla rodziny Olka, mieszkającej obecnie w Bristolu. Więcej na stronie fundacji siepomaga.pl

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij