Po święcie Trzech Króli do lekarza

Fot. 2015.01.05 17:46 / news / czytano 4188 / opinie 15

7. stycznia lekarze z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku nad Dunajcem wracają do pracy.

W informacji na stronie Urzędu Gminy w Krościenku n.D czytamy: "Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem informuje, że od  dnia   7 stycznia 2015 roku gabinety lekarzy rodzinnych świadczących usługi podstawowej opieki zdrowotnej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Krościenku nad Dunajcem (Ośrodek Zdrowia) będą czynne zgodnie z harmonogramem czasu pracy".
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

bbb2015.01.06 14:01
psychiatria przydała by się w krościenku i to nie tylko dla tego wójta
pacjent2015.01.06 10:01
A co z Maniowami? Czy ktoś coś wie
aaa2015.01.06 10:01
Pożyjemy , zobaczymy. Na razie to w gminie cicho spokojnie jakby życie zamarło. Wszelkie komentarze na temat pracy nowego Wójta to za wcześnie trochę . 4 lata szybko minie . 48 pensji wpłynie na konto a to czy zrobi dużo czy mało to historia pokaże a Wójt jako 60 latek zapewne na dalszy ciąg emerytury tylko znacznie wyższej . Wtedy ocenimy ,ale tylko ocenimy. I koło od nowa się zakręci. ALE NAJWAŻNIEJSZE NIE KRZYWDŹMY NIKOGO BO HISTORIA LUBI BYĆ ZMIENNA I TO CO KRYTYKOWALIŚMY MOŻE BYĆ W PRZYSZŁOŚCI LEPSZE OD TEGO CO CHWALILIŚMY.
pozatym2015.01.06 09:01
zajmijcie się artykułem a nie wyciągajcie spraw już nie istotnych było minęło jest nowa władza i zajmijcie się szczegółami a nie wracać non stop do historii sprzed lat a może wieków
do krościeńczanina2015.01.06 09:01
chyba chcesz trafić do sądu za takie pisanie bo to co wiem to podatki są tajne i musisz być blisko stołków, że o takich rzeczach wiesz zastanów się oby nie było za późno a rzucać jakieś hasło to musisz być pewny że to prawda bo zawsze za nieprawdziwe historie może ktoś odpowiadać w sądzie oby nie ty bo
Stanisław=Napoleon2015.01.06 02:01
Dotychczas kompromitowałes sie tylko twierdzeniamy o wyimaginowanych sukcesach ostatnich 12 lat. Teraz zmierzasz juz w stronę zupełnego absurdu, ktory bazuje na tezie, ze były Wojt przegrał ale wygrał... Dobrze ze otworzyli ten ośrodek, będziesz mógł dostać skierowanie do odpowiedniego specjalisty.
Do kumpel2015.01.06 02:01
To prawda chcieliśmy zmiany. Stanisław "nic nie mogę" Gawęda oraz Janusz "możecie mi skoczyć" Piwoni tworzyli duet niestrawny. Pomimo, że wykreowali zależności personalno-biznesowe, ktore miały im zapewnić urzad dożywotnio to ostatecznie przegrali. Z perspektywy naszej Gminy to bardzo dobra sytuacja. Tymbardziej cieszy to w świetle działań obecnego Wojta ktory pokazuje, ze mozna działac dla dobra naszej społeczności. Wypowiedzi iż ośrodek zdrowia rozpoczął działalność jako ostatni jest podłym perfidnym kłamstwem lub wypowiedzią człowieka psychicznie niezrównoważonego, ktory z nienawiści niedostrzega obecnej sytuacji w skali kraju, ktora jest dokładnie odwrotna niz stara sie zaprezentować. Pewnie to ten sam ktory uparcie gloryfikuje czasy niekompetencji, nieporadności i buty poprzedniej, zenujaco słabej władzy, ktora wydała 80 mln zł (w samej ostatniej kadencji!), zadłużyła nas na 11 mln zł i nie zrobiła nic pożytecznego dla ogółu mieszkancow przez ostatnie 12 lat. To było pasmo zaniechan, zaprzepaszczonych szans, roztrwonionych pieniędzy. I nie twórz sztucznego tłumu, podszywając sie pod kilku piszących. Jestes sam - żałosny przed komputerem, na udawanym L4.
Kumpel2015.01.05 23:01
Śmieszy mnie tok myślenia, że za Panem Gawęda stoi jedna osoba na tym forum i tak samo sugerowanie, że ludzie popierający Pana Gawędę to "idioci", proszę popatrzeć na radnych, to z komitetu Gawędy weszło największa liczba radnych czyli ludzie lubiani i szanowani popierają Gawędę.W stosunku 7 do 3 z czego na Hałuszowej radny Pana Dydy wygrał jednym głosem w stostunku do kandydata Pana Gawędy. Zwróćmy uwagę, że były Wójt przegrał niewielką liczbą głosów. Pan Dyda wbrew pozorom nie ma wielkie poparcia o czym świadczy wynik z pierwszej tury, gdzie otrzymał TYLKO 30%, a wynik z drugiej tury nie znaczy "Dyda super", tylko "Chcemy zmiany".
ZAINTERESOWANY2015.01.05 19:01
WAWA TYLE BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH TO TYLKO MOŻE ZROBIĆ POPLECZNIK PORZEDNICH UKŁADÓW
Do wow i wawy i licho wie jesz2015.01.05 19:01
Ile Ty jeszcze nicków użyjesz? Na pewno nikt się nie kapnął,że to Ty!!! Super-dawaj dalej!

reklama

zainteresowany2015.01.05 19:01
wow kolejny pobratyniec poprzednika.NIE MOŻECIE SCIERPIEĆ ŻE p.DYDA ZA MIESIĄC ZROBIŁ WIĘCEJ NIŻ WY ZA 12LAT. ALE WY NIE MACIE POJĘCIA CO ZOSTAŁO JUŻ ZROBIONE ALBO NIE CHCECIE WIEDZIEĆ.PANIE WÓJCIE TRZYMAĆ TAK DALEJ I NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TYMI PSEUDO UCZCIWYMI
wawa2015.01.05 19:01
Panie. Wojcie razem ze swoim zastepcom bawicie sie w podchody gmina to nie boisko sportowe i biegi . Mjalo byc oszcednie to po co doradca i zca sekretarz i radca prawny.pan to zawsze umial sie ustawic .zapytanie czy pana doradca to byly zca wojta z lacka .
do wow2015.01.05 19:01
I znów ten sam ton co na innych forach,ta sama pisownia i ....ten sam bełkot. Hejter-mówi Ci coś to określenie? Panie Wójcie-brawo!
Wow2015.01.05 18:01
Łał Panie Wójcie, pierwszy sukces! Ośrodka zacznie działąć normalnie, jako jeden z ostatnich w Polsce. Pan jednak powinen dalej zajmować się dmuchaniem w gwizdek. Niech zda Pan sobie sprawę, że rządzenie gminąto nie robienie konkursów i zajmowanie się pierdołami.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij