Podziękowanie za pomoc w akcji powodziowej

Fot. 2018.07.23 21:54 / news / czytano 1377 / opinie 0

Składam serdeczne i gorące podziękowania wszystkim organizacjom, instytucjom oraz osobom prywatnym niosącym pomoc i wsparcie w czasie fali powodziowej, która miała u nas miejsce w ostatnich dniach.


W tak trudnych chwilach jak zwykle aktywnością i ogromnym zaangażowaniem w niesieniu pomocy wykazali się Członkowie OSP z całej Gminy Krościenko n.D.,Sekcje Operacyjne GOPR z Krościenka i Szczawnicy, pracownicy samorządowi, sołtysi, a także osoby prywatne.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi, współpracy i wspaniałej ludzkiej postawie udało się nam mocno ograniczyć straty, które mogły być dużo poważniejsze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz Władz Samorządowych Gminy Krościenko nad Dunajcem.


                        Jan Dyda
                        Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij