Grzegorz Kwiatek kandydat na wójta Gminy Krościenko n.D (artykuł sponsorowany)

Fot. 2018.10.16 12:00 / news / czytano 2069 / opinie 0

Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi Dla Całej Gminy Krościenko nad Dunajcem prezentuje sylwetkę kandydata na wójta Gminy Krościenko n.D  – Grzegorza Kwiatka oraz swój program wyborczy, a także listę kandydatów na radnych, o których szerzej w kolejnym artykule.

Grzegorz Kwiatek, ma 33 lata, razem z żoną wychowuje syna. Wykształcenie wyższe, magister inżynier geodezji rolnej i wyceny nieruchomości. Posiada uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii nadane przez Głównego Geodetę Kraju. Wykonuje zawód geodety prowadząc własną działalność gospodarczą od 9 lat. Jest absolwentem studiów podyplomowych Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.
 
Wiedzę o zarządzaniu w sferze publicznej zdobył będąc studentem studiów podyplomowych zarządzania w administracji publicznej MSAP - Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ponadto posiada zawodowe wykształcenie muzyczne – zawód muzyk instrumentalista. Współzałożyciel i członek Fundacja Promocji Artystycznej Pro-Classical, w której zajmował się m. in. pozyskiwaniem dotacji z konkursów grantowych takich jak: „Mecenat Małopolski”, „FIO Małopolska Lokalnie”, „Małopolska Gościnna”, „Małe Granty” i wiele innych.

Związany z Krościenkiem nad Dunajcem od urodzenia. Radny Gminy Krościenko nad Dunajcem obecnej kadencji. Podjął decyzję o kandydowaniu na stanowisko wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem, gdyż uważa że świeże spojrzenie będzie miało pozytywny wpływ na rozwój gminy. Ma wizję gminy bogatej, otwartej na przedsiębiorców, przyjaznej dla mieszkańców i atrakcyjnej dla turystów.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij