Policja przestrzega przed oszustami i prosi o pomoc

Fot. 2016.06.10 08:49 / news / czytano 2287 / opinie 0

W ostatnim okresie czasu nieznane osoby w celu osiągnięcia korzyści majątkowej usiłowały doprowadzić mieszkańców Nowego Targu do niekorzystnego rozporządzania mieniem.

- Prowadząc rozmowy telefoniczne na numery stacjonarne informowały, że zachodzi konieczność wsparcia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu, które organizuje zbiórkę pieniędzy dla osób potrzebujących - wyjaśnia podkom. Roman Wolski specjalista ds. informacyjno prasowych KPP w Nowym Targu.

Jak ustalono w rozmowie z Panią Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie instytucja ta nigdy nie organizowała żadnej zbiórki pieniędzy.

W związku z powyższym Komenda Powiatowa Policji  w Nowym Targu zwraca się z prośbą do osób,  które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, bądź odebrały takie telefony, o kontakt z prowadzącą postępowanie pod numerem telefonu 18 26 10 481, z dyżurnym jednostki tel. 18 26 10 400 lub 997.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij