Pomóżmy malutkiej Wiktorii z Krościenka - potrzeba aż 70 tys. euro

Fot. Arch. fundacji Siepomaga 2018.02.21 21:12 / news / czytano 22313 / opinie 0

Zbiórka pieniążków potrwa jeszcze tylko kilka dni, gdyż na najbliższy poniedziałek 26 lutego malutka 14 miesięczna musi być już w Wiedniu, gdzie przejdzie skomplikowaną operację guza mózgu AT/RT. Niestety, operacja nie jest refundowana przez NFZ, dlatego apelujemy o wszelką, nawet najmniejszą pomoc!

-  Gdy lekarz powiedział mi, że nie ma sensu operować, że moja ukochana córeczka i tak umrze, poczułam, że ktoś mi wyrwał serce. Ale w tej samej chwili odkryłam w sobie siłę, o której wcześniej nie wiedziałam. Obiecałam sobie i córeczce, że nie oddam jej śmierci! W poniedziałek dostaliśmy kwalifikację do leczenia w Wiedniu - tam ratują 50% dzieci z takim rodzajem raka! Mamy więc ogromną szansę, podczas gdy w kraju wydali wyrok śmierci. Błagam o pomoc, bo musimy być w klinice w Wiedniu jak najszybciej. Moglibyśmy jechać nawet dziś, ale nie mamy pieniędzy - mówi mama Wiktorii.

Stąd apel o pomoc finansową w lokalnych mediach, ale nie tylko. Dzięki portalom społecznościowym o walce Wiktorii wie wielu ludzi. Pomagają miejscowi, mieszkańcy Pienin, Spisza, Gorców, ale i Ci którzy wyjechali do pracy. Tutaj ludzka solidarność jest najważniejsza i zrozumienie ogromu pomocy jakiej potrzeba Wiktorii.

Strona fundacji, gdzie opisana jest dotychczasowa walka o powrót do zdrowia Wiktorii Chrobak TUTAJ. Na stronie można tez zobaczyć ile już zebrano pieniążków, a co najważniejsze liczba cały czas rośnie! Tak trzymać!!!

Pomóc można TUTAJ

lub

Pomóc Wiktorii można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: "1246 pomoc dla Wiktorii Chrobak”
 
wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Wiktoria:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Bank Zachodni WBK
Title: "1246 Help for Wiktoria Chrobak

Autor: mw
Zdjęcia: Arch. fundacji Siepomaga
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij