Prośba o pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży w sklepie w Ostrowsku

Fot. 2015.11.10 10:28 / news / czytano 1745 / opinie 0

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży w dniu 16 października 2015 r. w godzinach pomiędzy 04:00 a 05:00 rano w Ostrowsku, w sklepie Groszek. 

Nieustaleni sprawcy dokonali kradzieży pieniędzy i towarów handlowych o łącznej wartości 7000 zł.  Wizerunki sprawców zostały utrwalone za pomocą monitoringu wizyjnego. 

W związku z powyższym funkcjonariusze nowotarskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawców kradzieży.

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat sprawców proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę st. sierż. Janem Bogdanowskim pod numerem telefonu 182610468 lub z dyżurnym telefon 182610400 lub 997.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij