Rekrutacja do Projektu „Daj sobie szansę !” Gmina Krościenko nad Dunajcem

Fot. 2016.12.31 15:09 / news / czytano 1722 / opinie 0

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej informuje, że Gmina Krościenko n.D – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krościenku n.D rozpoczyna rekrutację Uczestników do Projektu konkursowego  pod nazwą: „Daj sobie szansę!”

Rekrutacja Uczestników będzie odbywać się w dniach: od 02-go do 20-stego stycznia 2017r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (ul. Rynek 35)

Projekt jest skierowany do mieszkańców Gminy Krościenko n.D, w wieku aktywności zawodowej 17-64 lata, korzystających z pomocy społecznej, w tym korzystających z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Dodatkowo mogą to być osoby: bierne zawodowo i bezrobotne, osoby pracujące, osoby z ustalonym stopniem niepełnosprawności.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zachęcam do zgłaszania się osób zainteresowanych.

W mijającym roku pierwsza grupa Uczestników skorzystała między innymi z porad specjalistów, poszczególni Uczestnicy odbyli np.:  kurs zawodowy w „Restauracji u Borzanka”, kurs na prawo jazdy, profesjonalne (220 godzin)  Szkolenie „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych”, odbywają staże zawodowe.

Adam Musiał
Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Krościenku nad Dunajcem

Tel: 18 262 30 09, ul. Rynek 35, Krościenko n.D

Autor: Oprac. red.
Źródło: GOPS Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij