Roztrzaskany samochód przy drodze z Krośnicy do Sromowiec

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.05.30 17:41 / news / czytano 6571 / opinie 1

Tuż przed godziną 17.00 samochód marki Rover wpadł w poślizg, dachował i wpadł do rowu. Sprawca zdarzenia drogowego jest na chwilę obecną nieznany.

Kierujący srebrnym samochodem marki Rover najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Tuż obok parkingu widokowego, na zjeździe z przełęczy łączącej Sromowce Wyżne z Krośnicą wpadł w poślizg, dachował i wpadł do rowu. Przed wypadkiem miały miejsce intensywne opady deszczu. Jak poinformował Oficer Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu: - Sprawca zdarzenia drogowego oddalił się z miejsca zdarzenia i na chwilę obecną jest nieznany.

Pierwsza na miejsce przyjechała jednostka OSP ze Sromowiec Wyżnych i karetka pogotowia. Po 17-tej dojechała jednostka OSP z Krościenka nad Dunajcem i funkcjonariusz policji. Na chwilę obecną nie ma informacji na temat stanu zdrowia osoby lub osób uczestniczących w zdarzeniu.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

moto2013.06.02 10:06
jednostka osp krościenka n/d była minutę po osp sromowcach wyż. a z komentarza można sądzić że byli opóznieni wiele.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij