Sprostowanie do artykułu: Kolizja w Grywałdzie

2015.04.22 18:10 / news / czytano 2709 / opinie 0

W artykule "Kolizja w Grywałdzie" opublikowanym 19. kwietnia br. podaliśmy Czytelnikom nieprawdziwe lub nieścisłe informacje wymagające sprostowania.

W godzinach popołudniowych w niedzielę 19. kwietnia na drodze powiatowej 969 w okolicy Grywałdu (gmina Krościenko n.D) nie doszło do kolizji dwóch wymienionych w opublikowanym artykule samochodów. Poniżej publikujemy sprostowanie.

Volkswagen Polo Classic dachował po wystrzeleniu prawej przedniej opony (kierujący mieszkaniec powiatu nowotarskiego), a kierowca Opla Astry trącił strażaka kierującego ruchem (również mieszkańca powiatu nowotarskiego). Oba te samochody nie miały ze sobą jakiegokolwiek kontaktu.

Za pomyłkę serdecznie przepraszam.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij