Szczawnica przywitała 2019 rok

Fot. 2019.01.01 21:11 / news / czytano 1480 / opinie 0

Tegoroczny Sylwester pod Gwiazdami i wspólne witanie Nowego Roku przy PKL Palenica w Szczawnicy miał bardzo żywiołowy charakter. 

Najpierw w taneczny nastrój przybyłych gości i mieszkańców wprowadzili DJ-e Kudłaty Sound System i Mr. Blue Note. Następnie sceną pod kolejką zawładnęły góralskie rytmy zespołu Folk Power. Po złożeniu przez Artura Majerczaka pienińskich życzeń od organizatorów imprezy: Władz Samorządowych Szczawnicy i MOK, nastąpił widowiskowy pokaz sztucznych ogni, a po nich dalsza wspólna zabawa. Po raz kolejny okazało się, że można radośnie i bezpiecznie świętować nadejście Nowego Roku w plenerze. Nawet pogoda sprzyjała!
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij