Święto Tylmanowej z nutką historii i zabawy - zapowiedź

Fot. 2016.10.13 10:11 / news / czytano 2794 / opinie 0

Zaplanowane na 15 października br. obchody jubileuszowe 680-lecia Tylmanowej rozpoczną się uroczystą Mszą św., po której uczestnicy przejdą pod zabytkowy Dworek "Bajka" na os. Obłaz Wyżny. Tam na Gości i Mieszkańców czekają atrakcje sceniczne.

Wójt Gminy Ochotnica Dolna zaprasza na uroczyste obchody 680-lecia Tylmanowej. Po uroczystościach w kościele pw. Miłosierdzia Bożego, uczestnicy przejdą pod zabytkowy dworek "Bajka". W programie scenki historyczne i humorystyczne, występy kapeli regionalnych oraz Orkiestry Dętej OSP w Ochotnicy Dolnej.

Na scenie wystąpi Kabaret Czwarta Fala, a po dawce dobrego humoru rozpocznie się zabawa przy dźwiękach zespołu HALNI i muzyce Karpat zespołu FOLK POWER, który swoją żywiołową muzykę połączy z dyskotekowymi aranżacjami. Warto spędzić sobotnie popołudnie w Tylmanowej. 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij