Sylwestrowe Krościenko

Fot. Arch. GCK w Krościenku n.D 2016.01.05 15:37 / news / czytano 2831 / opinie 0

Tegoroczny Sylwester w Krościenku rozpoczął się o godzinie 20.00 w Amfiteatrze Pod Wierzbą. Były występy, dobra muzyka i pokaz sztucznych ogni.

Na scenie wystąpili: Zespół AHAJU FUSION BOLIWIA, Grupa taneczna "Atomówki” i w recitalu Milena Walosik. Nowy Rok z zebranymi powitała muzyka góralska Jana Kubika, życzenia noworoczne dla mieszkańców i gości złożył Wójt Gminy Jan Dyda oraz Radny Powiatu Nowotarskiego Jan Komorek.

- Po północy nastąpił pokaz sztucznych ogni i zabawa do godz. 1.00 w nocy. Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim uczestnikom za wspólną zabawą i składam życzenia wszystkiego najlepszego w nowy 2016 roku - mówi Józef Szałwia dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Krościenku współorganizator sylwestrowej zabawy.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. GCK w Krościenku n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij