Pijany i z zakazem prowadzenia za kierownicą

Fot. 2014.06.03 09:08 / news / czytano 2095 / opinie 1

W chwili zatrzymania mężczyzna miał 3,10 promila w wydychanym powietrzu.

W niedzielę o godzinie 21.45 policjanci z posterunku policji w Łapszach Niżnych zatrzymali 24-letniego mieszkańca Kacwina, który kierował samochodem marki Ford będąc w stanie nietrzeźwości 3,10 i 3,20 promila w wydychanym powietrzu. jak informuje Roman Wolski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu: - Kierujący posiada ponadto czynny zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez Sąd. Za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów kierującemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Prenc Trzoska2014.06.03 16:06
Tylko 3 lata? Przebrzydłemu recydywiście powinni dać co najmniej z 10 za stanowienie zagrożenia dla życia postronnych osób. Co by było gdyby ktoś zginął? Auto skonfiskować i przeznaczyć na jakiś fundusz pomocy ofiarom wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij