Rozpoczęła się budowa mostu na potoku Krośnica w Krościenku n/D

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.05.15 09:43 / news / czytano 2783 / opinie 2

Most na potoku w ciągu drogi gminnej Pryczków wykonany ma być do 31 lipca br. Do przetargu, ogłoszonego w lutym br. przez Urząd Gminy w Krościenku n/D, przystąpiło 13 firm.

Trwają prace związane z budową mostu na Pryczków. Koszt budowy to ponad 144 tysiące złotych. Całość inwestycji finansowana jest z budżetu gminy. Wykonawcą robót została firma Czorsztyn-Ski z Kluszkowiec. 

W zakresie zamówienia są m.in. roboty ziemne koparkami, wykonanie podkładów betonowych na podłożu gruntowym, przygotowanie i montaż zbrojenia konstrukcji mostu, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej powłokowej bitumicznej, wykonanie izolacji płyty mostowej a także montaż krawężników drogowych oraz poręczy i barier mostowych.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

oooo2014.05.18 13:05
żartujesz sobie z poważnych spraw , chyba że ciebie jeszcze nigdy woda nie zalała, módl się żeby ciebie to nie spotkało, a popatrz na ludzi którzy czekają na ten most.
Bob budowniczy2014.05.15 11:05
No to im porwie te deseczki dzisiaj woda....
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij