Szczawnica z planami na przyszłość

Fot. 2015.02.24 11:21 / news / czytano 2463 / opinie 0

Powstał projekt Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Szczawnicy na lata 2015–2020 pokazujący długoterminowy plan działania, określający strategiczne cele rozwoju gminy i zawierający takie kierunki oraz priorytety działania, które są niezbędne do realizacji przyjętych założeń.

Opracowany projekt dokumentu jest wynikiem zaangażowania szerokiego grona osób i instytucji zainteresowanych rozwojem Szczawnicy, uczestniczących w pracach nad tym dokumentem. W efekcie prowadzonych konsultacji, spotkań i warsztatów udało się wypracować spójny i przejrzysty plan strategiczny rozwoju Szczawnicy w perspektywie najbliższych kilku lat, który wykracza poza kompetencje samorządu i powinien stać się podstawą budowania swoistego konsensusu wokół wspólnych celów rozwojowych.

Zaprezentowany projekt zawiera informacje dotyczące kierunków rozwoju Miasta i Gminy Szczawnica oraz działań związanych z ich realizacją na lata 2015-2020. Horyzont czasowy, jakim objęta jest Strategia, związany jest z nową perspektywą finansową Unii Europejskiej. W tym celu opracowano Strategię, jako podstawowy dokument zawierający priorytetowe kierunki rozwoju gminy obejmujący przyszły okres programowania unijnego.

Dokument w całości do przeczytania TUTAJ

Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij