Szymon Kowalczyk zastępcą komendanta komisariatu policji w Krościenku

Fot. 2018.04.05 18:14 / news / czytano 1637 / opinie 0

3 kwietnia br. w Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem odbyło się uroczyste wprowadzenie nadkomisarza Szymona Kowalczyka, któremu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Robert Bartosz powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem.

Rozkaz o powierzeniu obowiązków odczytał i wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu podkomisarz Zbigniew Zacher w obecności funkcjonariuszy i pracowników Komisariatu, życząc dalszych sukcesów na nowym stanowisku.

Nadkomisarz Szymon Kowalczyk służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2003 roku w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KPP w Nowym Targu. Od sierpnia 2007 roku w Wydziale Kryminalnym w Zespole dw. z Przestępczością Gospodarczą  KPP w Nowym Targu. Od 1 stycznia 2015 roku na stanowisku kierownika Referatu do walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą KPP w Nowym Targu. Nadkomisarz Szymon Kowalczyk jest Absolwentem Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W 2009 roku ukończył Szkolenie dla Absolwentów Szkół Wyższych WSPOL Szczytno, a w 2010 roku został mianowany na pierwszy stopień oficerski. W 2014 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych - kierunek "Zarządzanie Kapitałem Ludzkim", a w 2017 roku ukończył studia Podyplomowe "w zakresie problematyki zwalczania przestępczości gospodarczej" na WSPOL w Szczytnie. Od 2008 roku prowadzi zajęcia w jednym z nowotarskich liceów w klasach o profilu policyjnym, a od 2013 roku został powołany w skład grupy "wykładowców stowarzyszonych" w Szkole Policji w Katowicach.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij