Muzeum Pienińskie na ferie

Fot. 2015.01.20 11:20 / news / czytano 2261 / opinie 0

Od dzisiaj 20. stycznia Muzeum Pienińskie im. J. Szalaya zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na pokazy i spotkania tematycznie związane z kultura Pienin i całej Galicji.

Oferta edukacyjna przygotowana przez Muzeum w Szlachtowej jest bardzo ciekawa. Będą pokazy filmowe i multimedialne, a także zajęcia praktyczne jak chociażby malowanie godła dla swojego domu na wzór godeł szalayowskich z 19 wieku, które dla przyjeżdżających wtedy do Szczawnicy kuracjuszy były czytelnym znakiem, że warunki w tym domu są godziwe i można w nim zamieszkać. Wśród propozycji jest też malowanie obrazów i haftowanie na płótnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem zajęć.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij