Misterzy w sobotnie Andrzejki w Szczawnicy

Fot. Piotr Stępniewski 2018.12.03 17:38 / news / czytano 1189 / opinie 0

Pokazy mody, prezentacja wokalnych i tanecznych umiejętności to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na uczestników wieczoru andrzejkowego w sobotę w Dworku Gościnnym w Szczawnicy.

Najpierw w sobotni andrzejkowy wieczór muzycznie wprowadził zgromadzonych zespół Lachersi. Po muzycznym wstępie na scenie pojawili się Misterzy otwierając całą galę. Tym samym jury rozpoczęło głosowanie, po którym wręczonych zostało na koniec gali 7 tytułów komplementarnych, w tym Mister Supranational Thermaleo 2018, który trafił do Mistera z Holandii! 

Pierwsze z czterech wyjść to prezentacja w strojach casual. Kolejne - w bokserkach, garniturach oraz podkoszulkach Małopolska i dżinsach. Panowie zgrabnie i z ogromną lekkością poruszali się na scenie prezentując swoje walory. 

W przerwie między wyjściami, pięciu kandydatów - USA, Rosja, Dominikana, Sri Lanka oraz Meksyk - walczących o tytuł Mister Talent pokazało swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz muzyczne.
 
Kto z nich zdobędzie ten tytuł dowiemy się dopiero na finałowej gali w Krynicy, już 8 grudnia!

Cały wieczór przebiegł w rewelacyjnej atmosferze, jaką nadawali prowadzący - Bartek Osumek oraz Adam Modzelewski. Galę zaszczycili także ubiegłoroczni Mister and Miss Supranational 2017.
Autor: Oprac. red.
Źródło: fb Dworku Gościnnego
Zdjęcia: Piotr Stępniewski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij