Trzy dni V Zlotu Land Rovera na pienińskiej i podhalańskiej ziemi

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.04.13 11:03 / news / czytano 7354 / opinie 0

Do Schroniska Pod Trzema Koronami w Sromowcach Niżnych przyjechali miłośnicy marki Land Rover.

Część uczestników zlotu przyjechało już wczoraj pod Trzy Korony. Dzisiaj na godzinę około 11 przewidziany był początek wyjazdu na Podhale. Pierwszym celem miała być Bukowina Tatrzańska, jak mówił organizator zjazdu Grzegorz Ostrowski - Trasa przejazdu nie jest dokładnie zaplanowana, działamy trochę spontanicznie. - Na zlot zapisało się kilkanaście załóg, wczoraj przyjechało kilka samochodów, dzisiaj ma dojechać reszta. Liczba uczestników jest limitowana, żeby było bardziej rodzinnie. - Wszyscy tutaj znamy się od kilku lat, spotykaliśmy się już wielekrotnie w tym gronie.- mówił Grzegorz.

Do godziny 10.30 pod Schroniskiem Trzy Korony przyjechało osiem samochodów marki Land Rover z czego jeden przerobiony na Tomcata oraz jeden Nissan Patrol. Efektowny Tomcat, żeby nie niszczyć terenowych opon za ponad 5 tysięcy złotych, przyjechał na lawecie z powiatu tarnowskiego wraz z trójką dbających o niego ludzi; właścicielem, blacharzem i mechanikiem.  

Organizator Grzegorz Ostrowski jest także redaktorem naczelnym kwartalnika LandLife - magazynu miłośników marki Land Rover. Na zlot przyjechał swoim zabytkowym modelem - sanitarką, widocznym na zdjęciach.

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij