Tylmanowa: Nowy ośrodek zdrowia przyjmie pacjentów wiosną 2018 roku

Fot. Franciszek Ziemianek 2017.11.07 23:45 / news / czytano 3496 / opinie 0

Dobiegają końca prace przy budowie ośrodka zdrowia w Tylmanowej. Ten nowoczesny, przestronny obiekt dla pacjentów będzie dostępny na początku 2018 roku.

Przetarg, do którego stanęło 17 oferentów, Gmina Ochotnica Dolna ogłosiła początkiem 2016 roku.  Początkiem kwietnia wójt Stanisław Jurkowski przekazał plac budowy i podpisał umowę z wykonawcą prac.  Nowy obiekt w Tylmanowej miał powstać do końca października 2017 roku. 

To jedna z największych inwestycji realizowanych ostatnio przez ochotnicki samorząd, obok instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców gminy. Całkowity koszt inwestycji ma wynieść ponad 2,5 mln złotych. Będzie to najnowocześniejsza przychodnia lekarska w rejonie gminy i gmin sąsiednich, która oprócz szerokiego wachlarza usług medycznych, poradni i specjalistów uruchomi także gabinety i miejsce do rehabilitacji.

Autor: oprac.red.
Zdjęcia: Franciszek Ziemianek
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij