Rozpoznajesz te kobiety? Zadzwoń

Fot. 2022.08.23 17:08 / news / czytano 616 / opinie 0

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu prowadzą dochodzenie w sprawie  oszustwa metodą „na pracownika ZUS”. Publikujemy portrety pamięciowe kobiet, które okradły seniorkę w celu ustalenia ich tożsamości.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 5 sierpnia br. w południe w Nowym Targu. Do 77-letniej nowotarżanki przyszła kobieta, która przedstawiła się jako pracownica ZUS-u i fałszywa „pani doktor”, której badanie i opis historii choroby miał zapewnić, seniorce podwyżkę emerytury.

W czasie kiedy seniorka była badana przez fałszywą lekarkę, druga z kobiet zabrała wszystkie pieniądze i wyszła z mieszkania. Kiedy „pani doktor” również opuściła mieszkanie nowotarżanki ta zorientowała się, że została oszukana i straciła blisko 30 tysięcy złotych.

W przypadku jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości kobiet, których wizerunki publikujemy, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Targu pod nr tel. 47 83 46 400, 47 83 46 457, pocztą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@nowy-targ.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką Policji lub numerem alarmowym 112.

Rozpoznajesz ? Zadzwoń!
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij