W piątek Przełęcz Knurowska będzie nieprzejezdna - startuje wyścig kolarski

Fot. 2017.05.18 13:32 / news / czytano 2557 / opinie 0

Już jutro 19 maja wystartuje kolejna edycja wyścigu kolarskiego Nowy Targ Road Challenge. Pierwszy etap wyścigu o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna rozpocznie się w piątek 19 maja około godziny 14.00.

W związku z tym na drodze powiatowej od Przełęczy Knurowskiej po Tylmanową – Rzeka  wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Droga całkowicie zamknięta będzie w godzinach od 15.00-18.00 na odcinku Knurów do skrętu w kierunku Przełęczy do Ochotnicy Górnej (skrzyżowanie z os. Forendówki)!!!

Start pierwszego zawodnika o godzinie 15.00, na mecie ostatni zawodnik powinien pojawić się około 17.30. Meta wyścigu zlokalizowana jest w Ochotnicy Górnej obok Orlika, na wysokości Schroniska Młodzieżowego Ustrzyk.

Zapraszamy Mieszkańców i kibiców kolarstwa szosowego do mocnego kibicowania, Ochotnica Górna jako rodzinna wieś znakomitej i znanej nam wszystkim Kasi Niewiadomej (kolarski szosowej) już dziś zaprasza na to kolarskie święto.

Szczegóły wyjściu TUTAJ

Na stronie FB organizatora czytamy: Takiej czasówki jeszcze nie było! Podczas I etapu z Knurowa do Ochotnicy Górnej będzie się DZIAŁO. Już sam profil spowoduje, że zwycięzca musi być dobrym góralem (5km krętego podjazdu), ale i dobrym zjazdowcem ( 2,4km szybkiego zjazdu). Pamiętajcie, że walczycie o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna. Dodatkowo, aby nie było nudno po raz pierwszy na czasówce będą premie!!! Na szczycie Przełęczy Knurowskiej będzie Premia Górska Ośrodka Narciarskiego Kotelnicy Białczańskiej, na której będą przyznane punkty jak za premię I Kategorii ( 5 z najlepszym czasem podjazdu). Jednak, aby było sprawiedliwie damy szansę i tym co wolą z górki!!! Od szczytu Przełęczy do mety w Ochotnicy Górnej będzie rozgrywana Premia Specjalna Kegel-Błażusiak (3 zawodników z najlepszym czasem odcinka zjazdowego na mecie otrzyma wartościowe vouchery na zakupy w sklepie www.kegel24.pl.

Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij