W Szczawnicy troje kandydatów

Fot. 2014.10.20 09:32 / news / czytano 3427 / opinie 9

Znamy już kandydatów, którzy 16 listopada powalczą o najważniejsze stanowisko w Szczawnicy. Ostatecznie kandydują trzy osoby. W tym jedna kobieta.

O kolejną kadencję ubiegał się będzie obecny burmistrz Grzegorz Niezgoda, który został zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ROZWÓJ SZCZAWNICY. Jego kontrkandydatem jest Zenon Kasprzak były dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej startujący z listy Prawa i Sprawiedliwości. 

Niespodzianką jest kobieta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Promocja i Rozwój Gminy Szczawnica.  Zofia Ossowska to szczawniczanka, prowadząca własną działalność gospodarczą.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

troskliwy2014.10.23 20:10
Czytaj proszę ze zrozumieniem. Gdzie napisałem ze na moim albo za moje??? Napisałem że brak mu czasu na rządzenie bo zajęty jest czym innym.
do troskliwego2014.10.23 13:10
Śmieszą mnie takie komentarze, jak Twój, "Troskliwy". To jak jest burmistrzem, to nie może chałupy wybudować? Przecież za Twoje nie buduje, ani nie na Twoim.
Zenek marzyciel2014.10.23 13:10
Niezgoda na burmistrza !
troskliwy2014.10.23 10:10
Dajcie Grzesiowi odpocząć, niech chłopina dokończy dom, bo to go bardziej zajmuje niż praca w urzędzie, gdzie po prostu się męczy....
obiektywnie2014.10.21 20:10
do szczawnica i domownik Nikt się nie urodził z wszelkimi umiejętnościami. Nabywa się ich najlepiej w praktyce. Z tego co wiadomo to obecny burmistrz w bankowości orłem nie był a i jak zaczynał urzędowanie to nie wykazywał się specjalnymi zdolnościami. Jego pierwsze publiczne wystąpienie było delikatnie mówiąc nie za bardzo udane. Miał dobrego nauczyciela w osobie Golby to i poznał zasady urzędowania. Co do projektów jakie zrealizował to żadne mecyje bo to programy unijne i realizowane w całej Polsce. Nie on pisał wnioski tylko pracownicy urzędu a ich realizacja pod jego nadzorem pozostawia wiele do życzenia. Dużo się zapewne nauczył na stołku ale nie byciem miłym i uśmiechniętym. Był,jest i pozostanie bufonem.
turysta2014.10.21 01:10
Dokonania obecnej władzy z Panem Niezgodą na czele widać gołym okiem . Tak jak zmienia się Szczawnica chciałyby inne miasta i gminy. A zawiść ludzka nie zna granic i choć to u Nas takie częste zjawisko mam nadzieje, że znacząca większość społeczności tego uzdrowiskowego miasta jest silna swoją mądrością i ponownie obdarzy mandatem obecnego Burmistrza.
Szczawniczanin2014.10.20 22:10
Nie rozumiem złośliwego komentarza poprzednika. Każdy ma prawo startu w wyborach. Pani Zofia przynajmniej pięknie uśmiecha się, jest zawsze miła i życzliwa, nie jak dotychczasowa władza....a urzędowania każdy może się nauczyć....
domownik2014.10.20 22:10
POPIERAM PAN NIEZGODA NA BURMISTRZA A NIE JAKIEŚ TAM OSOBY, KTÓRE NIC NIE ZNACZĄ. PANI OSSOWSKA KTÓRA NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O NICZYM! LUDZIE KIERUJCIE SIĘ ROZSĄDKIEM I WIECIE NA KOGO ODDAĆ SWÓJ GŁOS !
szczawnica2014.10.20 22:10
Masakra smiech na sali!!! Jak widzę kontrkandydatów obecnego burmistrza to mi słabo!! Pan Kasprzak ??? filozof który robi tylko dużo szumu oraz pani Ossowska, która wystawia się tylko i wyłacznie na pośmiewisko! Kobieto siedź spokojnie w domu na czterech literach a nie bierz się za politykę i urz ad burmistrza! Z czym do ludzi..... głowa mała jak ludzie potrafią zrobić z siebie niekompetentnych i nierozumnych ludzi
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij