Zaginął 29-letni Jacek Fandrejewski - widziany ostatnio w Gorcach

Fot. 2016.11.09 19:38 / news / czytano 1675 / opinie 0

Zaginiony 2 listopada br. około godz. 3.00 opuścił miejsce pracy przy ul. Staromostowej w Krakowie. Ostatni raz widziany był 5 listopada br. około godz. 15.00 w Gorcach, w okolicach Kamienicy.

JACEK FANDREJEWSKI, lat: 29, zam. Kraków. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 194 cm, waga około 100 kg, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie-ciemny blond.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w: ciemny płaszcz, na głowie miał kaszkiet.
 
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z I Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12 61-57-711, 12 61-57-221 lub 997.
 
Autor: Oprac. red.
Źródło: malopolska.policja.gov.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij