Święto Misia Eddiego w Szkole Językowej Edynburg w Ochotnicy Dolnej - (artykuł sponsorowany)

Fot. Arch.Szkoły 2016.12.03 22:02 / news / czytano 2368 / opinie 1

Z okazji Światowego Dnia Misia najmłodsi kursanci naszej szkoły wspólnie ze swoim rodzicami i rodzeństwem świętowali urodziny Teddiego Eddiego.

Teddy Eddie jest psotnym misiem, który uczy dzieci języka angielskiego (więcej o metodzie na stronie www.teddyeddie.pl). Szkoła Językowa Edynburg w Ochotnicy Dolnej posiada licencję i jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie.

W naszej szkole obchodził pierwsze urodziny i jak na taką okazję przystało był torcik urodzinowy i Happy Birthday zaśpiewane przez najmłodszych kursantów.

Na urodziny Teddiego został zaproszony Pan Stanisław Jurkowski – Wójt Gminy Ochotnica Dolna wraz z żoną. Zaproszenie przyjęli i zaszczycili nas swoją obecnością, za co serdecznie im dziękujemy. Wójt z dziećmi przywitał się w języku angielskim. Zachęcał ich do nauki języków obcych.

W trakcie zabaw z Teddy Eddie dzieci przypomniały sobie angielskie zwroty i słownictwo. Wspólnie z rodzicami wykonali prezenty urodzinowe dla Misia i następnie wręczyli je swojemu przyjacielowi. Teddy Eddie wszystkim serdecznie dziękuje za piękne laurki i oczywiście za przybycie na jego urodziny.
 
Składamy serdeczne podziękowania Pani Rozalii Jurkowskiej za nieodpłatne udostępnienie Pensjonatu  Jurkowski oraz przygotowanie poczęstunku dla uczestników urodzin Teddiego Eddiego. Tank you!  

Szkoła Językowa Edynburg w Ochotnicy Dolnej posiada licencję i jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie.
Autor: Bożena Chlebek
Zdjęcia: Arch.Szkoły
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Szkoła Językowa Edynburg2016.12.04 13:12
Dziękujemy za informację. Przepraszamy za błąd literowy. Oczywiście THANK YOU! Pozdrawiamy!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij