Walczy o tytuł najpiękniej ukwieconego miasta

Fot. 2015.08.07 09:53 / news / czytano 2456 / opinie 0

Szczawnica zakwalifikowała się do tegorocznej edycji Plebiscytu Terra Flower Power.

Warunkiem udziału w konkursie, do którego ostatecznie zgłoszonych zostało blisko sto miast z całej Polski, było nadesłanie 5 zdjęć prezentujących ukwiecenie z wykorzystaniem w przestrzeni publicznej produktów firmy Terra Group. 
 
W przypadku Miasta i Gminy Szczawnica wykorzystane zostały kaskadowe konstrukcje kwietnikowe zlokalizowane w centrum miasta na wiadukcie. 
 
Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się na portalu społecznościowym Facebook – profil Inspirowani Naturą, gdzie za pomocą specjalnej aplikacji, w której zamieszczone zostały zdjęcia wszystkich uczestników, można oddawać głosy na swoich faworytów.

Głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie zakończy się 24 sierpnia 2015 r.

Serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów na Szczawnicę.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij