Zaginęła 15-latka z Nowego Targu

Fot. 2015.08.24 15:48 / news / czytano 2679 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginioną Barbarą Tokarczyk lat 15 zam. Nowy Targ, która w dniu wczorajszym o godzinie 10:00 opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła.


Rysopis: około 165 cm wzrostu, oczy niebieskie, długie brązowe włosy, sylwetka lekko otyła. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne jeansy, w zapinaną biało niebieską bluzkę, czarno białe buty typu adidas i plecak koloru różowego.

Każda osoba mogąca posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania zaginionej proszona jest o kontakt z policją pod numerem 18 26 10 400 lub 997.
 
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij