Zostań Dawcą - Dzień Dawcy Szpiku w piątek i sobotę w Szczawnicy

Fot. 2016.03.03 21:59 / news / czytano 2037 / opinie 0

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca komórek macierzystych. Zapraszamy już w najbliższy piątek i sobotę (4 i 5 marca) do punktu pobrań w SKLEPIE "PALENICA" ul. Szalaya 11. Tel. 602291976.

Prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego Dawcy niespokrewnionego dla Pacjenta jest bardzo niskie i wynosi 1: 20000 do 1: kilku milionów. Im więcej potencjalnych Dawców się zarejestruje, tym więcej szans na uratowanie życia dla chorych cierpiących na raka krwi.

Ty też możesz podarować komuś szansę na nowe życie! DZIEŃ DAWCY SZPIKU - podziel się cząstką siebie! Bezboleśnie!!! Wymaz pobierany z wewnętrznej strony policzka.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij